Global NEW AC Adapter Charger For S006MB0600100 6V 1000mA Switching Power Payless
SKU: PPMG205637
Sale!10%
Buy Global NEW AC Adapter Charger For S006MB0600100 6V 1000mA Switching Power Supply with 30 days money back guarantee .
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in