Global AC Adapter For Model WJ-Y666-12 12V DC Class 2 Power Supply Cord Charger
SKU: MG301269
Sale!13%
Shop for Global AC Adapter For Model WJ-Y666-12 12V DC Class 2 Power Supply Cord Charger with and money back guarantee
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in