Gear4 AD83005-1000-A PSU part 5V replacement car power supply Charger CR15
SKU: BG13986
Sale!13%
Shop for Gear4 AD83005-1000-A PSU part 5V replacement car power supply Charger CR15 with and money back guarantee
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in