Danelo Power Supply Adapter for 9V AC Phillips DS3100/05 Docking Speaker S12
SKU: BG12637
Sale!11%
Shop for Danelo Power Supply Adapter for 9V AC Phillips DS3100/05 Docking Speaker S12 with and money back guarantee
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in