9V AC/DC power adapter for Panasonic KX-TM100B Phone Base
SKU: BGLD5051
Sale!12%
Shop for 9V AC/DC power adapter for Panasonic KX-TM100B Phone Base with and money back guarantee
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in