5V AC power adapter for D-Link DGS-1008D Gigabit switch
SKU: BGLD925
Sale!10%
Shop for 5V AC power adapter for D-Link DGS-1008D Gigabit switch with and money back guarantee
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in