1A AC Wall Power Charger Adapter Cord for Sony Video Camera HDR-AZ1 HDR-AS100 v
SKU: BG60159
Sale!11%
Shop for 1A AC Wall Power Charger Adapter Cord for Sony Video Camera HDR-AZ1 HDR-AS100 v with and money back guarantee
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in