1A AC/DC Home Wall Power Charger Adapter Cord For Vizio 8 VTAB1008 b Tablet PC
SKU: BG51026
Sale!11%
Shop for 1A AC/DC Home Wall Power Charger Adapter Cord For Vizio 8 VTAB1008 b Tablet PC with and money back guarantee
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in