19V AC adapter with 4 Pin compatible with Sato TG-5011-19V-ES power supply
SKU: SP668801
Sale!7%
Buy 19V AC adapter with 4 Pin compatible with Sato TG-5011-19V-ES power supply with 30 days money back guarantee .
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in