19V 9.5A 180W AC Adapter For LI SHIN 0415B19180 laptop Power Supply Cord Charger
SKU: MG302882
Sale!3%
Shop for 19V 9.5A 180W AC Adapter For LI SHIN 0415B19180 laptop Power Supply Cord Charger with and money back guarantee
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in