19V 4.74A 90W AC Adapter For LG PA-1900-08 PA190008 Laptop Charger Payless
SKU: PPMG205745
Sale!10%
Buy 19V 4.74A 90W AC Adapter For LG PA-1900-08 PA190008 Laptop Power Supply Charger with 30 days money back guarantee .
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in