19V 3.2A NEW AC Adapter For LiteOn PA-1600-19T Power Supply Cord Charger PSU
SKU: MG307382
Sale!10%
Shop for 19V 3.2A NEW AC Adapter For LiteOn PA-1600-19T Power Supply Cord Charger PSU with and money back guarantee
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in