19V 2.1A AC Adapter For Samsung KTL SU10054-10054 Power Supply Cord Charger NEW
SKU: MG305425
Sale!10%
Shop for 19V 2.1A AC Adapter For Samsung KTL SU10054-10054 Power Supply Cord Charger NEW with and money back guarantee
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in