150W AC Adapter For Lenovo ADP-150NBD Notebook PC Power Cord Supply Charger PSU Power Payless
SKU: PPMG207151
Sale!6%
Buy 150W AC Adapter For Lenovo ADP-150NBD Notebook PC Power Cord Supply Charger PSU with 30 days money back guarantee .
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in