14V AC power adapter for Samsung S19A100N Widescreen LED Monitor Power Payless
SKU: PPMG100444
Sale!9%
Buy 14V AC power adapter for Samsung S19A100N Widescreen LED Monitor with 30 days money back guarantee .
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in