12V YHi 898-1015-U12 AC / DC power adapter (equiv) Power Payless
SKU: PPMG4906
Sale!9%
Buy 12V YHi 898-1015-U12 AC / DC power adapter (equiv) with 30 days money back guarantee .
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in