12V AC Adapter For BOSTON ACOUSTICS AD-1202000AU Power Payless
SKU: PPMG206998
Sale!7%
Buy 12V AC Adapter For BOSTON ACOUSTICS AD-1202000AU Power Supply Cord Charger PSU with 30 days money back guarantee .
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in