12V 6A JEWEL JS-12060-3D AC / DC power adapter (equivalent) Power Payless
SKU: PPMG5464
Sale!5%
Buy 12V 6A JEWEL JS-12060-3D AC / DC power adapter (equivalent) with 30 days money back guarantee .
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in