12V 5A HASU12FB AC/DC power adapter with 4.3mm plug (Equivalent) Power Payless
SKU: PPMG6210
Sale!8%
Buy 12V 5A HASU12FB AC/DC power adapter with 4.3mm plug (Equivalent) with 30 days money back guarantee .
Add to Wishlist
Compare
Enjoy Your Gift
coupon35
Never expire
Apply Coupon
Enjoy Your Gift
15% off
coupon15
valid until Oct 31, 2024
Apply Coupon
10% off
COUPON10
Never expire
Description
Additional information
Reviews (0)
Q & A
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
All products are new and fully-tested OEM equivalent replacement parts
Overload protection
Short circuit protection
Over temperature protection
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in
Weight 1 kg
Reviews
There are no reviews yet
Be the first to review “12V 5A HASU12FB AC/DC power adapter with 4.3mm plug (Equivalent) Power Payless”